forum kurmak | ©phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Bir blog yaratın
ForumAlem

ForumAlem

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Windowslu ve Çift Sim Kartlı Telefon...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ToPrAk
Admin
Admin

MesajKonu: Windowslu ve Çift Sim Kartlı Telefon...   C.tesi Ağus. 09, 2008 1:10 am

Dünyanın Windows Mobile işletim sistemli ilk çift sim kartlı PDA telefonu "DSTW1" modeli, Türkiyede satışa çıkıyor. General Mobilein Gençcell distribütörlüğü ile Türkiyeli tüketicilerin beğenisine sunduğu "DSTW1"e ilişkin tanıtım toplantısı Les Ottomans Otel;de yapıldı.

Toplantıda konuşan Gençcell Yönetim Kurulu Başkanı Necati Genç, 2007 yılının ilk çeyreğinden beri yalnızca General Mobile ürünlerinin ithalatı ile ilgilendiklerini ve bu sayede pazarda 4-5 yılda kat edecekleri mesafeyi çok kısa bir sürede aldıklarını söyledi. Türkiyenin en genç telekomünikasyon şirketlerinden biri olduklarını ve kısa sürede büyük başarılara imza attıklarının altını çizen Genç, "Dünya markası General Mobileın distribütörlüğü bizim büyümemizde çok büyük bir güç oldu. General Mobile çift kart teknolojisinde dünyada lider. Kısa süre önce Türkiyeye gelen çift kart mobile telefonlarda beklentilerimizin üstünde bir satış rakamına ulaştık. Bundan da aldığımız güçle birlikte General Mobileın çift sim kartlı Windows Mobile işletim sistemli DSTW1 modelini de Türkiyeye getirdik" diye konuştu.
Kullanıcı profilini gör

Windowslu ve Çift Sim Kartlı Telefon...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası